Безкоштовна доставка

 

    У нас ви можете замовити тренажер без ризиків, а саме без передоплати. Купуючи в conceptfitness.com.ua ви можете бути впевнені в товарі, так як оплата проводиться безпосередньо при отриманні, на відділенні Нової пошти або кур'єру (якщо ви замовили доставку до дверей). Тобто у Вас передбачена можливість ознайомитися з товаром перед покупкою, перевірити його і тільки після цього здійснити оплату.

 

 

 

 

 

 

    На більшість товарів доставка по Україні безкоштовна, завдяки офіційній співпраці з "Новою поштою", яка пропонує ексклюзивні умови доставки товарів в будь-яку точку України в найкоротші терміни на найбільш вигідних умовах, для клієнтів нашого спортивного магазину. Так само в нашому магазині є відділ логістики, для якого немає нічого неможливого. Обираючи нас, Ви отримуєте високу якість не тільки товарів, але і обслуговування.

    Всі наші тренажери продаються з доставкою безпосередньо з занесенням в будинок або квартиру, яка безкоштовна* для покупця при ціні товару від 5000 грн. Доставка здійснюється при наявності товару протягом одного дня по Києву і 1-2 по Україні.

    Будь ласка, уточнюйте інформацію по доставці перед замовленням. Розвантажувальні роботи, підйом, розміщення і розстановка тренажерів обговорюється окремо. Підйом замовлень на домашнє обладнання, здійснюється БЕЗКОШТОВНО, при наявності ліфта. У разі відсутності або несправності ліфта, обговорюється індивідуально.

  * Доставка акційних товарів, гантелей, дисків, штанги та професійного обладнання для залів, вуличних тренажерів, дитячих майданчиків і дерев'яних шведських стінок обговорюється індивідуально, так як залежить від обсягу замовлення і оплачується покупцем.