Гарантійний талон
В обов'язковому порядку всі тренажери у нас мають гарантійний термін експлуатації. Разом з товаром ми кладемо гарантійний талон, якщо ж талон буде відсутній, то гарантія буде по будь-якому підтверджуючому документу, наприклад, по документу від транспортної компанії перевізника або електронному замовленню від сайту conceptfitness.com.ua. Також акцентуємо увагу, що повернення тренажерів абсолютно безпроблемне, ми завжди з розумінням ставимося до будь-якої ситуації і ніколи не відмовляємо у вимогах з боку клієнтів щодо повернення або обміну невідповідного товару. Ми не чіпляємося до цієї, досить складної для інших продавців, процедури. Єдине, що ми просимо від покупців, так це при поверненні або обміні, дотримання 1 частини 9 статті «Закону Про захист прав споживачів», а саме наявність оригінальної, неушкодженої упаковки і відсутність будь-яких слідів експлуатації. Також ми залишаємо за собою право відмовити в повному поверненні товару в разі, якщо спортивне обладнання виготовлено за індивідуальними вимогами покупця і не є типовим, серійним виробництвом. Ми завжди раді бачити Вас у нас в нашому виставковому залі в Києві по Вишгородській, 45.

 

 

Отримання замовлення
Покупець при отриманні замовлення у відділенні кур'єрської служби "Нова Пошта", безпосередньо в спортивному магазині або при кур'єрській доставці, повинен особисто перевірити товар на предмет відсутності дефектів та повної комплектності виробу. До кожного товару в обов'язковому порядку додається інструкція з експлуатації та заповнений гарантійний талон. Просимо вас бути дуже уважними при отриманні товару, так як претензії до механічних пошкоджень техніки після виходу покупця з відділення «Нової пошти», з магазину або після відходу кур'єра не розглядаються.

Спортивне обладнання, яке відправляється покупцеві, застраховане на повну вартість. Якщо під час перевірки замовлення товар виявився пошкодженим, ви маєте право від нього відмовитися і не оплачувати. Для оперативного вирішення питання з доставкою нового товару замість дефектного товару, просимо вас зв'язатися з менеджерами нашого інтернет-магазину по номеру (044) 353-88-33. Ми зробимо все можливе, щоб доставити вам новий товар в найкоротші терміни.

 

Загальна інформація

Наданий нами вибір професійного і домашнього обладнання дозволяє не тільки на високому рівні облаштувати індивідуальний спортивний куточок, але і якісно укомплектувати спортзал на будь-яку кількість робочих місць. Простий зручний каталог магазину допомагає легко зорієнтуватися в пропонованому переліку товарів, а "швидкий пошук за ключовими словами" економить час. Широкою лінією в магазині представлені спортивні тренажери кардіолінії, силові тренажери, тренажери для комерційного використання, шведські стінки, інвентар для занять фітнесом, товари для відпочинку, настільні ігри. Окремими категоріями виступають: реабілітаційне обладнання, обладнання та аксесуари для масажних кабінетів. Великий асортимент дитячих товарів.

У нас ви можете вибрати тренажер виробництва TechnoGym, Precor, InterAtletika, SportTop, Eurofit, Matrix, House Fit, Jada Fitness, Torneo, Spirit, Esprit, Impulse, Vigor. Обладнання від Kettler, Inada, Yamaguchi... ми йдемо в ногу з часом і тому співпрацюємо тільки з кращими зарубіжними і вітчизняними брендами.

Кожна одиниця пропонованого нами товарного ряду, будь то обладнання, тренажер або аксесуар, виконана з кращих матеріалів, має сучасний дизайн і відповідає світовим стандартам якості. На всі спорттовари поширюється тривала гарантія. Будь-яка зроблена в магазині покупка доставляється додому. Наш інтернет-магазин - це все, що необхідно для організації занять спортом вдома або в спортивному залі, для дитячого спортивного дозвілля, для облаштування центрів фізичної реабілітації, масажних кабінетів, фітнес клубів. 

 

Обслуживание тренажеров