Ми практикуємо  індивідуальний підхід: перше, що зробить наш фахівець - це вислухає Вас. Фахівці компанії "Концептфітнесс" мають багаторічний досвід в підборі і комплектації спортивно-тренажерних об'єктів різної спрямованості: від тренажерних кімнат для дому та корпоративних міні-залів для офісу до комерційних фітнес-центрів.

Приміщення буде розплановано максимально ефективно і комфортно саме для Ваших умов і завдань. Візуалізація надається безкоштовно, за умови купівлі обладнання в нашому магазині.

Завдяки прямим договорам з провідними світовими виробниками тренажерів, наші ціни Вас приємно здивують. Ми маємо можливість поставки таких загальновизнаних брендів як: PRECOR, PANATTA, TECHNOGYM, STAR TRAC, VECTRA. Ви можете вибрати комплектацію, як новим, так і таким, що був у експлуатації обладнанням за дуже привабливими цінами. Також можливий мікс будь-яких брендів і видів обладнання.

 

Як приклад, на нижче представлених фотографіях, можна побачити домашній тренажерний зал на 25 квадратних метрів. Перелік використаного в даному залі тренажерного обладнання спрямований на виконання комплексу вправ, які дозволять вам підтримувати форму і вдосконалювати фізичні показники.

Зателефонуйте в будь-який, зручний для Вас час на номер +380 67 600 66 88 і ми в стислі терміни зробимо підбір спортивного обладнання з наданням візуалізації та повної інформації про вартість, терміни та умови поставки.

 

 .