Магазин спортивних тренажерів "КонцептФітнес"

м.Київ, вул. Червонопільська, 2г 

(нова назва вулиці - Перемишльська)       

Працюємо кожного дня з 9 до 18, в суботу і неділю до 15:00       

Мы на связи 24/7

 

 

 

 

 

Зворотній зв'язок з магазином і будь-які питання приймаємо на електронну адресу:

conceptfitness.com.ua@gmail.com

 

Ми на зв'язку без вихідних з 8:30 до 21:00 за телефонами:
(044) 353-88-33

(093) 170-98-23
(067) 807-74-29

TelegramWhatsAppViber

 

 

 

 

    CONCEPTFITNESS - ми спортивний магазин роздрібно-оптової торгівлі, займаємося прямою поставкою і продажем спортивних тренажерів, а так само всього, що пов'язано зі спортом і реабілітацією: бігові доріжки, орбітреки, шведські стінки, велотренажери, тенісні столи, фітнес станції, гантелі, штанги і т. д.

    Компанія Концептфітнесс існує з 2007 року, але за цей невеликий період ми встигли підкорити серця і вселити довіру багатьом любителям спорту. Купуючи товари на сайті сonceptfitness.com.ua, ви можете бути впевнені в якості продукції, а ціни здивують адекватністю і підійдуть практично всім, обов'язковою є гарантія на спортобладнання. До нас ви можете сміливо звертатися за порадою і наші консультанти із задоволенням дадуть Вам відповідь на будь - які запитання відносно спортивно - тренажерного обладнання.   

ConceptFitness-це достаток і різноманітність спортивного інвентарю. Якщо ви любитель бігу або спортивної ходьби, то можете придбати бігову доріжку , орбітрек відомих спортивних компаній. А так само велотренажери , тенісні столи, фітнес-обладнання , силові тренажери, штанги , вантажоблочні фітнес-станції, гантелі, батути, лави для преса і багато інших атрибутів для заняття спортом надані в Концептфітнесс.

    Якщо ви прагнете досягти ідеальних форм, ви початківець спортсмен або професіонал, купуючи тренажери в нашій фірмі, можете бути впевнені на всі сто відсотків, що вас не підведуть. Тренажери та спортивний інвентар зберігаються на власному складі в Києві, звідки і надходять замовнику. Фірма реалізує товар як оптом, так і в роздріб. Так що, якщо ви бажаєте придбати один спортивний тренажер для дому або кілька для закладу, звертайтеся до нас, ви не засмутитеся у своєму виборі.

    Conceptfitness - це якість, різноманітність тренажерів, вміння працювати з людьми і гнучкі ціни. Покупець завжди правий! З цим гаслом згодні і співробітники нашої компанії. Телефонуйте, ми працюємо без вихідних з 8: 30 ранку до пізнього вечора.

    Наша компанія Концептфітнесс існує з 2007 року, але за цей невеликий період ми встигли підкорити серця і вселити довіру багатьом любителям спорту. Купуючи товари на сайті ConceptFitness.Com.Ua, ви можете бути впевнені в якості продукції, а ціни здивують адекватністю і підійдуть практично всім. У нашому магазині є сервісний центр, фахівці якого допоможуть вам у виборі тренажера і пояснять його експлуатацію. Обов'язковою є гарантія купується вами спортобладнання. Ви сміливо можете звертатися за допомогою і консультанти дадуть відповідь на ваші запитання.

    Звертаючись до послуг Concept FITNESS, ви не тільки економите час, зберігаєте свій ресурс, але і захищаєте себе якістю. Кожен з нас мріє про ідеальну фігуру. На щастя в наш час існує величезна кількість різних тренажерів. Це без сумніву добре, проте новачкові зовсім не просто визначитися що саме підходить саме йому. Перш за все слід розуміти, що різні тренажери переслідують різні цілі. Спочатку абсолютно всі машини можна поділити на дві групи: Кардіо - і силові тренажери.

    Спортивні тренажери - це спеціальні пристрої та обладнання, призначені для фізичного тренування та поліпшення фізичної форми. Вони можуть бути різноманітні за конструкцією та функціональністю і призначені для тренування різних груп м'язів та поліпшення різних аспектів фізичного здоров'я. Ось кілька прикладів спортивних тренажерів:

- Бігові доріжки: дозволяють бігати або ходити на місці, забезпечуючи кардіонавантаження.

- Велотренажери: імітують велосипедну їзду і також сприяють кардіотренуванню.

- Гантелі та штанги: використовуються для силової тренування різних груп м'язів.

- Тренажери для розвитку м'язів: включають різні пристрої для ізоляційного або комплексного тренування окремих груп м'язів, такі як тренажери для біцепсів, тренажери для ніг і інші.

- Еліптичні тренажери: надають можливість комбінованої тренування, включаючи роботу верхньої та нижньої частин тіла.

- Тренажери для якірної тяги: використовуються для тренування м'язів спини та верхньої частини тіла.

- Силові рами та тренажери з підтримкою ваги: дозволяють виконувати вправи з власною вагою чи додатковим опором.

- Тренажери для функціональної тренування: спроектовані для розвитку сили, координації та гнучкості, імітуючи природні рухи тіла.

   Спортивні тренажери можуть використовуватися як для зміцнення м'язів та поліпшення фізичної форми, так і для реабілітації після травм чи досягнення конкретних цілей у сфері спорту. Вони є важливою частиною сучасного фітнесу та здорового способу життя.