Способи оплати за тренажери

 

 

 

 

 

 

 

 

Готівкова оплата

Ви можете оплатити спортивний тренажер готівкою кур'єру, в магазині – при самовивозі, у відділенні «Нова пошта» в будь-якому місті України – післяплатою при отриманні товару.

 

Процедура повернення грошей при оплаті готівкою

- Якщо готівкова оплата товару здійснювалася в Києві в магазині або кур'єру при отриманні, то повернення грошей за товар здійснюється безпосередньо в магазині за адресою вул. Вишгородська, 45.
- Якщо готівкова оплата товару здійснювалася на відділенні «Нова пошта» післяплатою, то повернення грошей здійснюється на карту покупця банківським переказом на підставі заяви покупця в довільній формі, яку він відправляє електронною поштою на емейл conceptfitness.com.ua@gmail.com. Термін повернення грошей за заявою 1-3 банківських дні.

 

Оплата банківською картою
Ви можете оплатити товар банківською картою після оформлення замовлення через кошик сайту, а також через термінал безпосередньо в магазині або при отриманні товару по Києву та Україні. Для власників карт Приватбанку та Монобанку діють програми: «Оплата частинами» і «Миттєва Розстрочка». Також ми пропонуємо швидкий спосіб оплати шляхов надсилання номеру банківської картки ПриватБанку, яка підвязана до нашого розрахункового рахунку. Увага: ми не даємо карток фізичних осіб для оплати, виключно - оплата на розрахунковий рахунок.

 

Процедура повернення грошей при оплаті банківською картою Приват 24, Visa і MasterCard

Повернення грошей здійснюється на карту покупця банківським переказом на підставі усної заяви покупця на номер (044) 353-88-33. Термін повернення грошей - банківський день. Увага! Якщо оплата була здійснена безпосередньо на сайті conceptfitness.com.ua, то повернення коштів відбувається на ту саму картку, з якої була оплата.

 

Безготівкова оплата для юридичних і фізичних осіб
Після розміщення замовлення на сайті conceptfitness.com.ua, ми з вами звязуємося  і відправляємо по електронній пошті рахунок-фактуру. Рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. На час дії рахунку товар буде для вас зарезервований.
Юридичним особам для коректного оформлення видаткових документів і реєстрації податкових накладних необхідно надати скани наступних документів: копію або скан документа про реєстрацію в ЄДРПОУ, свідоцтво або виписку платника ПДВ (якщо покупець платник ПДВ), інформацію про розрахунковий рахунок і чинного директора в разі підписання договору (договір на разові поставки може укладатися за бажанням покупця). Шаблон договору ви отримаєте від менеджера магазину по електронній пошті.

Юридичним особам товар відпускається після отримання грошей на розрахунковий рахунок і за фактом надання правильно заповненої довіреності (якщо товар отримує співробітник компанії). Обмін документами проводиться безпосередньо в магазині в момент отримання товару або "Новою Поштою".
Податкова накладна реєструється протягом 2-5 днів з моменту настання 1-го події оплати або відвантаження.

 

Процедура повернення грошей при оплаті за безготівковим розрахунком для юридичних осіб

Повернення грошей юридичним особам здійснюється за безготівковим розрахунком. Сума придбаного товару, згідно РН, повертається на рахунок покупця протягом 3-7 банківських днів за фактом одержання листа про повернення від компанії покупця і повернення самого товару. У листі повинні бути чітко вказані такі дані: найменування компанії, код ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, банк, МФО банку, сума повернення, печатка і підпис посадових осіб (що мають право підпису).
Компанія покупець отримує і підписує поворотні накладні. Коригування до податкової накладної реєструються в термін: 2-3 дні з моменту отримання оригіналу поворотної накладної.

 

Загальна інформація про спортивний магазин

Ми завжди раді бачити Вас у нас в нашому виставковому залі в Київ на Вишгородська, 45. Наданий нами вибір професійного і домашнього обладнання дозволяє не тільки на високому рівні облаштувати індивідуальний спортивний куточок, але і якісно укомплектувати спортзал на будь-яку кількість робочих місць. Простий зручний каталог магазину допомагає легко зорієнтуватися в пропонованому переліку товарів, а "швидкий пошук за ключовими словами" економить час.

Широкою лінією в Concept FITNESS представлені спортивні тренажери кардіонаправленія, силові тренажери, тренажери для комерційного використання, шведські стінки, інвентар для занять фітнесом, товари для відпочинку, настільні ігри. Окремими категоріями виступають: реабілітаційне обладнання, обладнання та аксесуари для масажних кабінетів, солярії. Великий асортимент дитячих товарів.

У нас ви можете купити тренажер виробництва компанії InterAtletika, SportTop, Eurofit, Matrix, House Fit, Jada Fitness, Torneo, Grizzly , Sprint, Esprit, Life Gear, Body Sculpture, Impulse, обладнання від Kettler, Tanita, ASF, Butterfly, Inada... ми йдемо в ногу з часом і тому співпрацюємо тільки з кращими зарубіжними і вітчизняними брендами.

Кожна одиниця пропонованого нами товарного ряду, будь то обладнання, тренажер або аксесуар, виконана зі спеціалізованих матеріалів, має ультрасучасний дизайн і відповідає світовим стандартам якості. На всі Спорттовари поширюється тривала гарантія. Будь-яка зроблена в магазині покупка доставляється додому.

Наш інтернет-магазин - це все, що необхідно для організації занять спортом вдома або в спортивному залі, для дитячого спортивного дозвілля, для облаштування центрів фізичної реабілітації, масажних кабінетів, фітнес клубів.